Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: Ікаріада

Ікаріада 4 years 7 months ago #1

B) Тут дехто пропонує організувати свою, українську Ікаріаду, на зразок Французької, але щоб вони ахнули.
Я вже писав на сайті ФПУ, що ідея не нова - років 2 тому Руслан Лукащук писав мені і дав посилання на сайт, де було відео польотів на Ікаріаді. Ми з ним цю тему обговорили всебічно.Якщо знайдеться (чи знайдемо) головне: толкового організатора, спонсорів з грошима - все відбудеться. :)
Очевидні вимоги до організатора - безеориність (хоча б на перших порах), знання парапланеризму і дельтапланеризму, місцевих умов, в т.ч. погодних, авторитет у паратусовці і бажано у місцевих адміністрацій, рятувальників і т.п.
Інфраструктура у Пилипці більш-менш є, дороги на Гимбу немає - кріселка не справиться з підйомом пілотів, апаратів, служби сервісу і гостей. Старт можливий лише на північ. На південний старт не можна літати із-за специфіки апаратів, що стартуватимуть - не наберуть висоти для перельоту через Гимбу. Основне видовище - старт і політ біля старту.
Буржуям надоїдає просто літати, ось і "приколюються". маючи за що.
Потрібно шукати гору, де можливий старт при різних за напрямком вітрах. У Міжгірї є гірка з крісельним підйомником. Там, наскільки мені відомо, ширша роза вітрів.
Може попросити В.Федорука - орендувати терикон :P
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: SomeOne

Re: Ікаріада 4 years 7 months ago #2

• SomeOne
  • SomeOne's Avatar
  • Moderator
  • Thank you received: 7
Підтримую!
Ідея супер особливо якщо все правильно організувати було б дуже цікаво!
на рахунок тереконів: терекони також не зовсім підходять для такого хіба що застелити місце старту... але цікавіше в горах!!
Ozone Delta 2
www.paragliding.lviv.ua

Re: Ікаріада 4 years 7 months ago #3

• SomeOne
  • SomeOne's Avatar
  • Moderator
  • Thank you received: 7
Ozone Delta 2
www.paragliding.lviv.ua
Last Edit: 4 years 7 months ago by SomeOne.

Ікаріада 4 weeks 10 hours ago #4

• Borro
  • Borro's Avatar
  • Newbie
Сніцарук wrote:
B) Тут дехто пропонує організувати свою, українську Ікаріаду, на зразок Французької, але щоб вони ахнули.
Я вже писав на сайті ФПУ, що ідея не нова - років 2 тому Руслан Лукащук писав мені і дав посилання на сайт, де було відео польотів на Ікаріаді. Ми з ним цю тему обговорили всебічно.Якщо знайдеться (чи знайдемо) головне: толкового організатора, спонсорів з грошима - все відбудеться. :) Треба також добрий event-менеджер з навичками.
Очевидні вимоги до організатора - безеориність (хоча б на перших порах), знання парапланеризму і дельтапланеризму, місцевих умов, в т.ч. погодних, авторитет у паратусовці і бажано у місцевих адміністрацій, рятувальників і т.п.
Інфраструктура у Пилипці більш-менш є, дороги на Гимбу немає - кріселка не справиться з підйомом пілотів, апаратів, служби сервісу і гостей. Старт можливий лише на північ. На південний старт не можна літати із-за специфіки апаратів, що стартуватимуть - не наберуть висоти для перельоту через Гимбу. Основне видовище - старт і політ біля старту.
Буржуям надоїдає просто літати, ось і "приколюються". маючи за що.
Потрібно шукати гору, де можливий старт при різних за напрямком вітрах. У Міжгірї є гірка з крісельним підйомником. Там, наскільки мені відомо, ширша роза вітрів.
Може попросити В.Федорука - орендувати терикон :P

как эта идея - нашла продолжение?
Моя профессия - ивент-менеджер, а хобби вы знаете)))

Ікаріада 3 weeks 6 days ago #5

Та ні, камікадзе у нас рідко зявляються. Ідея буде актуальною, як б***ський народ від нас відстане, бо свої проблеми візьмуть за горло. Та ще треба кілька років для хоч якого росту добробуту людей
Time to create page: 0.209 seconds